Otroška hrana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jun 2006 1:10

Ja res nisem opazil te teme. Hvala Rozanec, da si pisala. Upam, da nisi samo zato Pluska kupila Bila je napaka... Ta stran ima sicer te hitre linke, ki se vam zgleda zelo dopadejo, sicer pa je mnogo preprosteje iskati z iskalcem. Tam izberete kategorijo pa ravno tako vse najdete v posamezni kategoriji, da ne rečem, da lahko najdete tudi po drugih kriterijih. In če kdo nima pluskota lahko v iskalcu prav tako izbere otroška hrana in dobi vse zadetke! Tako da tiste sličice kategorij pri receptih so le star način prikaza, to sem hotel že nekajkrat ukiniti, ker se podvaja z iskalcem, pa kot kaže ste čustveno navezane na te sličice Tako da sem pustil... Morda mi poveste zakaj raje tam klikate tiste sličice namesto iskalca? Tudi tisti del prikaži po abecedi črka a, b,c... tudi to vsebuje iskalec... Na tej strani recepti ni nič, kar se ne da najti preko iskalca,to so le neke vrste hitri linki za kategorije in črke abecede. Hočem reči, saj uporabljajte kar vam je lažje, ampakćzanima me, kako da tam vsi klikate? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. jun 2006 2:36

Ne Jernej, nisem ga zato kupila Drug teden imam rojstni dan, pa mi ga je dragi kupil. Sicer so pa s tem imeli probleme tud pluskoti in to sem vedela pred investicijo. Preprosto sem pluskota hotela imeti in zdaj ga imam. JUHU
jernej je napisal/a:
kako da tam vsi klikate? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej to pa zato, ker si nas razvadil, da imamo vse na pladnju prinešeno in se potem ne znamo drugače obrnit Lep dan vam želim

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. jun 2006 10:11

Hm, jaz niti nisem vedela, da v iskalcu lahko najdem... glede na to, da mi ne-pluskoti dobimo samo en zadetek, nisem niti pomislila. Sem šla takoj probat in dseluje. Mislim, da smo ljudje bolj vizualni tip in zato raje klikamo na sličice. Pa navada... Atina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jun 2006 10:47

Atina, to bo ja verjetno... Vidiš, tukaj je glavna dilema nas ki delamo te strani... Prej so bile zelo vizualne in klik na kategorijo je bil super stvar. Potem prihaja nova funkcionalnost in vse se ne da narediti več na estetsko in je treba narediti na bolj funkcionalno. Primer, solnice na levi so čisto zanimive in luštne, a so veliko bolj neučinkovite kot moderni roletni meni ali odpirajoči se meni, pa še grafične so, kar je bolj potratno za nalaganje strani. Tako da so tukaj vedno kompromisi Čim več je receptv boljši mora biti iskalec, ko jih je bilo nekaj sto je klik na posamezno kategorijo bil popolnoma dovolj Sicer pa ne, iskalec vam deluje tudi nepluskotom vrne vse, tako kategorije kot abecedni prikaz določene črke. Moj namen je bil počasi pustiti te ikone za kategorije... Je pa res, da iskati kategorije z iskalcem ni tako "prikupno" Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

10. jun 2006 13:44

Jaz kar nekako raje tako iščem, da imam bolj pregledno No če pa boste spreminjali pa tud prav, se bom že navadila nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 10. jun 2006 13:45:26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti